Agencja Towarzyska Karlino  Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Agencja Towarzyska Karlino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

2 lipca, 2019 0 przez Szymon Majewski

Aktualnie zajmujemy się dosyć osobliwym tematem, a nawet może wielkim kłopotem. Powiedzieć możemy filozoficznie wręcz, że to kłopot „ogromny”.

Agencja Towarzyska Sianów Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

O czym więc moglibyśmy mówić? O męskości, a ściślej o pewnym męskim atrybucie męskości, a więc o wielkości penisa. Zredagowano na owy temat ogromną liczbę książek, artykułów, pozycji naukowych. Sakramentalnym pytaniem pozostaje kwestia: czy wielkość penisa to istotna rzecz? I pozostaje jeszcze jedna kwestia, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Sianów Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Istnieje dużo publikacji mówiących o tym, że wcale nie, że ważne jest to co posiadamy, że liczy się sprawność itd. Mężczyźni przecież zawsze wymyślą właściwe wytłumaczenie. A panie, będąc oczywiście idealnie wychowanymi, także stwierdzą, że absolutnie nie ma znaczenia…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Sianów Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jednak czy to prawda? Zobaczyłem niedawno zdanie, że kobieta, która twierdzi, że wielkość penisa nie ma znaczenia to ta, która nigdy nie zasmakowała przyjemności z obcowania z dużym penisem…

Więc, trudno z tym się nie zgadzać, prawda panowie…?

Osobiście kieruję się ku opinii, że wielkość penisa ma znaczenie, spore. Tak naprawdę jest istotny dla naszej partnerki seksualnej, dając jej niezwykle dużo spełnienia, przyjemności, rozkoszy… Ale również ma niebagatelne znaczenie dla panów. Wierzcie mi panowie, odpowiednio duży penis może niezwykle pozytywnie oddziaływać nie tylko na nasze życie erotyczne, lecz przede wszystkim może polepszyć naszą samoocenę. Dopiero wówczas czujemy się prawdziwym facetem, wielkim macho, prawdziwym samcem… Ale co dokonać, kiedy matka natura poskąpiła nam co nieco w tym drażliwym temacie…? Nic straconego, jesteśmy obecnie w takim świecie, w którym granice niemożności są przekroczone prawie codziennie. Istnieje bardzo wiele opcji zmiany tego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Sianów Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przychodzi nam tutaj z odsieczą współczesna medycyna, i jej gałąź estetyczna, która umie każde nieprawidłowości skorygować, w czasie kiedy własne zdrowie jest całkowicie w dobrych rękach. Jest to drogie rozwiązanie, lecz bardzo skuteczne. Możemy także ufać farmaceutycznej branży, która opiera się na naturalnych składnikach, gdzie powiekszacz penisa jest preparatem, jaki można użyć tak zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Mamy też do dyspozycji sporo opracowanych ćwiczeń, które mogą nas do przybliżyć do pożądanych rezultatów. To tak naprawdę to kwestia indywidualna – na co chcemy i możemy pozwolić sobie.

Agencja Towarzyska Sianów Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale pytanie, czy trzeba, czy warto? Cóż, panowie, tak powiem, spróbujcie, a nie pożałujecie… To poczucie męskości, które w was urośnie, to poczucie możliwości, siły jest niezwykle cenne. A co więcej, a może przede wszystkim, poczucie, że nasza partnerka jest zadowolona w pełni, że jest ona po prostu usatysfakcjonowana po przeżyciu wspaniałego orgazmu – to bezcenna rzecz. Nie warto tracić czasu na zastanawianie się, na udowodnienie, że to przecież nie ma znaczenia, co z tego, że mały, skoro jest niezwykle sprawny…. I po co to? Każdą teorię możemy oczywiście stworzyć a potem bronić jej do upadłego. Warto?

Agencja Towarzyska Sianów Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo

0 0 votes
Article Rating