Cena baryłki ropy spada – pracuj i zarabiaj na ostatnim

Cena baryłki ropy spada – pracuj i zarabiaj na ostatnim

26 kwietnia, 2020 0 przez Szymon Majewski

Cena baryłki ropy spada – zyskuj na tym W nowych dniach cena ropy na giełdach osiągnęła rekordowe spadki – obecnie baryłka ropy West Texas Intermediate kosztuje około 17,45 USD, a ropy Brent po 22, 28 USD. To wartości najgorsze od lat. W zeszłym tygodniu po raz ważny w historii byliśmy do budowania nawet ze piękną sytuacją: przez parę godzin broniła się teoretycznie „ujemna” wartość tego surowca na Nowojorskiej Giełdzie. To, co niepokoi koncerny naftowe i państwa, których budżet kładzie się w dorosłej liczbie na handlu ropą, prawdopodobnie istnieć świetną okazją dla inwestora – także niedoświadczonego. To akurat właśnie jest świetny moment, by zainwestować w ropę i pracować swoje zyski.

Cena baryłki ropy spada – pracuj i zarabiaj na tym

 

Dlaczego ropa naftowa tak drastycznie tanieje?

Na obecny, drastyczny spadek cen ropy naftowej wpływ ma niemało czynników, z których największe znaczenie biorą też o charakterze popytowym: epidemia koronawirusa sprawiła, że teraz od kilku tygodni komunikuje się, że nadciąga poważny kryzys finansowy. W wielu krajach już przybyło do wysokich spadków na giełdach. Branża transportowa, w której zwykle zapotrzebowanie na ropę jest doskonałe, przeżywa poważne tarapaty: samoloty w grup stoją uziemione na lotniskach, ograniczamy także kierowanie się przy pomocy własnych środków transportu. Wiele chińskich fabryk wstrzymało produkcję natomiast nie dostarcza półproduktów na drugie rynki. Do tego badają czynniki o charakterze podażowym: już od poprzedniego roku ropy na zbycie było po prostu zbyt wiele – a rywalizacja pomiędzy państwami OPEC nie pozwalała na uzyskanie wspólnej polityki, jaka potrafiła jakoś łagodzić skutki załamania popytu.

Jak zarobić na taniejącej ropie?

Co spadek ropy oznacza dla własnych konsumentów?

Polscy klienci w wielu przypadkach mają możliwość, że spadek cen ropy odda się na spadek cen paliw na stacjach, a jeszcze zahamowanie inflacji w dalszym kontekście. Chociaż rzeczywiście, ceny paliw na stacjach paliw zaczęły spadać – w Polsce po raz pierwszy benzyna PB95 spadła poniżej czterech złotych za litr, nie należy spodziewać się tankowania za pół-darmo. Pamiętajmy, że ponad połowa ceny, jaką dają kierowcy to innego sposobie podatki. Z drugiej jednakże strony, to akurat teraz, gdy ropa naftowa istnieje oczywiście popularna, warto pomyśleć inwestycję w ostatni surowiec.

W który środek mogę uzyskać na stokach cen ropy naftowej?

Inwestowanie w ropę tworzy się z wieloma mitami. Dużo osób uważa, iż istnieje ostatnie doskonale poza ich zasięgiem, chociaż chętnie kupują akcje, Bitcoiny czy złote monety inwestycyjne, jakie w wielu przypadkach skupiają się z o znacznie wyższym ryzykiem. Tymczasem inwestowanie w ropę nie jest ciężkie – w niniejszym faktu też możemy zdecydować się na układy futures, kontrakty CFD czy fundusze ETF w oparciu o ropę. Obecnie ropa jest rekordowo tania, można spodziewać się, że prędzej lub później jej wartości znacząco poszybują w górę – wtedy wystarczy odsprzedać posiadane aktywa. Niezwykle popularnym mitem istnieje oraz to, że aby zainwestować w ropę konieczne są dużo intensywne fundusze. Na naszym rynku bardzo odpowiednim środkiem na inwestycje w ropę jest Oil Profit PL – w niniejszym przykładu minimalna kwota wpłaty to – 941, 93 zł ($250). Wystarczy zarejestrować się, i doświadczeni doradcy krok po kroku instruują nas, co należy wykonać dalej.

Zobacz również Cena Baryłki Ropy Spada – Zarabiaj Na Tym

0 0 votes
Article Rating