Cena baryłki ropy spada – pracuj i zarabiaj na ostatnim

Cena baryłki ropy spada – pracuj i zarabiaj na ostatnim

26 kwietnia, 2020 0 przez Szymon Majewski

Cena baryłki ropy spada – zyskuj na tym W nowych dniach cena ropy na giełdach osiągnęła rekordowe spadki – obecnie baryłka ropy West Texas Intermediate kosztuje około 17,45 USD, a ropy Brent po 22, 28 USD. To wartości najgorsze od lat. W zeszłym tygodniu po raz ważny w historii byliśmy do budowania nawet ze piękną sytuacją: przez parę godzin broniła się teoretycznie „ujemna” wartość tego surowca na Nowojorskiej Giełdzie. To, co niepokoi koncerny naftowe i państwa, których budżet kładzie się w dorosłej liczbie na handlu ropą, prawdopodobnie istnieć świetną okazją dla inwestora – także niedoświadczonego. To akurat właśnie jest świetny moment, by zainwestować w ropę i pracować swoje zyski.

Cena baryłki ropy spada – pracuj i zarabiaj na tym

 

Dlaczego ropa naftowa tak drastycznie tanieje?

Na obecny, drastyczny spadek cen ropy naftowej wpływ ma niemało czynników, z których największe znaczenie biorą też o charakterze popytowym: epidemia koronawirusa sprawiła, że teraz od kilku tygodni komunikuje się, że nadciąga poważny kryzys finansowy. W wielu krajach już przybyło do wysokich spadków na giełdach. Branża transportowa, w której zwykle zapotrzebowanie na ropę jest doskonałe, przeżywa poważne tarapaty: samoloty w grup stoją uziemione na lotniskach, ograniczamy także kierowanie się przy pomocy własnych środków transportu. Wiele chińskich fabryk wstrzymało produkcję natomiast nie dostarcza półproduktów na drugie rynki. Do tego badają czynniki o charakterze podażowym: już od poprzedniego roku ropy na zbycie było po prostu zbyt wiele – a rywalizacja pomiędzy państwami OPEC nie pozwalała na uzyskanie wspólnej polityki, jaka potrafiła jakoś łagodzić skutki załamania popytu.

Co spadek ropy oznacza dla własnych konsumentów?

Polscy klienci w wielu przypadkach mają możliwość, że spadek cen ropy odda się na spadek cen paliw na stacjach, a jeszcze zahamowanie inflacji w dalszym kontekście. Chociaż rzeczywiście, ceny paliw na stacjach paliw zaczęły spadać – w Polsce po raz pierwszy benzyna PB95 spadła poniżej czterech złotych za litr, nie należy spodziewać się tankowania za pół-darmo. Pamiętajmy, że ponad połowa ceny, jaką dają kierowcy to innego sposobie podatki. Z drugiej jednakże strony, to akurat teraz, gdy ropa naftowa istnieje oczywiście popularna, warto pomyśleć inwestycję w ostatni surowiec.

W który środek mogę uzyskać na stokach cen ropy naftowej?

Inwestowanie w ropę tworzy się z wieloma mitami. Dużo osób uważa, iż istnieje ostatnie doskonale poza ich zasięgiem, chociaż chętnie kupują akcje, Bitcoiny czy złote monety inwestycyjne, jakie w wielu przypadkach skupiają się z o znacznie wyższym ryzykiem. Tymczasem inwestowanie w ropę nie jest ciężkie – w niniejszym faktu też możemy zdecydować się na układy futures, kontrakty CFD czy fundusze ETF w oparciu o ropę. Obecnie ropa jest rekordowo tania, można spodziewać się, że prędzej lub później jej wartości znacząco poszybują w górę – wtedy wystarczy odsprzedać posiadane aktywa. Niezwykle popularnym mitem istnieje oraz to, że aby zainwestować w ropę konieczne są dużo intensywne fundusze. Na naszym rynku bardzo odpowiednim środkiem na inwestycje w ropę jest Oil Profit PL – w niniejszym przykładu minimalna kwota wpłaty to – 941, 93 zł ($250). Wystarczy zarejestrować się, i doświadczeni doradcy krok po kroku instruują nas, co należy wykonać dalej.

Zobacz również Cena Baryłki Ropy Spada – Zarabiaj Na Tym

0 0 votes
Article Rating