Leasing Świętochłowice  zadzwoń  887332665

Leasing Świętochłowice zadzwoń 887332665

30 października, 2019 0 przez Szymon Majewski

Leasing to bardzo specyficzny sposób pozyskania potrzebnych rzeczy. Zespala ze sobą dwie czynności: kredytu i wynajmu.
Przedmiot, który leasingujesz w umówionym czasie nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Tarnowskie Góry

 

 

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci niezbędne do prowadzenia działalności możesz nabyć w ten sposób. Młode firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w siedzibie uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skonsultujesz się z agentami, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej na stronie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W trakcie spotkania agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a są naprawdę nieliczne) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i odliczamy od podatku dochodowego. Kontakt z agentem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej działalności gospodarczej , na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to wyjątkowe uproszczenie. Najważniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Korzystając z tej formy, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest banalne. Wybierasz samochód, precyzujesz szczegóły finansowe, składasz wniosek zdalnie lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
odbierasz samochód z salonu. Zyski działania są nie do przecenienia. Zyskujesz cenny czas, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne byś nie otrzymał. Dysponujesz autem z salonu, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Prawidłowo opracowane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie awarii, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to fakt, że nie musisz wykupywania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i zabieganie o atrakcyjną cenę również nas nie obchodzą.

Jeśli obawiasz się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą elastyczność finansów masz dwa rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Tarnowskie Góry oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz nie niepokoić się, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z płynnością finansową, możesz przekształcić zapisy umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każda osoba może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zawieramy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który sobie wybraliśmy, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W zawartej umowie, określa się, że użytkujemy auto, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Jasne jest, nikt nas nie zmusza odkupu auta.

Firma Leasing Tarnowskie Góry będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jest to więc bardzo wysoka korzyśćjeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Tarnowskie Góry

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Article Rating