Pitbull. Niebezpieczne kobiety Trzebiatów  gdzie obejrzeć ?

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Trzebiatów gdzie obejrzeć ?

11 lipca, 2019 0 przez Szymon Majewski

Patryk Vega w współczesnym etapie był się jak strażnik polskiego kina sensacyjnego. Ujawnia się że za się nie wysila i widzi i zna czego chce widz oraz tymże stylem zajmuje ich na premiery tylu, że niektórych szokuje a pozostałych zastanawia co takiego traktuje tenże podawany przez niego koniec indywidualny i tani styl.
Po sukcesie jakim niewątpliwie i bez żadnych zastrzeżeń był Pitbull zdecydował się w zupełnie ekspresowym odstępie czasu stworzyć pozostałą stronę : Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Oczywiście fenomen Pitbulla dla większości leży w lasach przyciąganych do kin, nie i w jego wielkiej akcji czy wybranych dialogach.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Dobra gdzie obejrzeć ?

Choć przygotowuje się że istotna grupa, która znajdowała premierę „dwójki” to te duzi krytycy i przeciwnicy Vegi to jednakże nie zmienia to faktu iż zasilili sale kinowe i co by nie mówić przyczynili się do popularnego wyniku tego reżysera.

klik i ogladaj film

Sukcesu – bo choć według wielu film zanim nie jest, to liczba klientów już zdecydowanie tak. W przeciągu jedynie czterech dni sprawdziło go 835 265 osób, a tego może pozazdrościć mu niejeden kolega po fachu.

„Niebezpieczne ślubne” toż w zamierzeniu planowała być historia policjantek – zwykłych matek, córek czy koleżanek ale też zarazem niezwykłych kobiet. Pokazane są fragmenty życiorysu początkujących policjantek, w jakich role zajęły się Kulig oraz Dereszowska – aktorki z pełnym plus pewnym talentem i zaraz obok nakreślona została postać kobiety osadzonej w więzieniu i rozwijającej dziecko – w niniejszej pracy, zresztą niezbyt przekonywującej, Alicja Bachleda Curuś. Wszechobecna jest tutaj brutalność, wulgaryzm, siła czyli domena bardziej silna w złożeniu z wydawałoby się z obecną słabą, wrażliwą i przyjazną płcią. Być zapewne uważał to stanowić prostego rodzaju pomnik dla energii i waleczności kobiet, które są w mieszkanie poradzić sobie w wielu trudnych i wielkich sytuacjach. Intencja jako dużo stanowi w porządku, nic tylko pogratulować.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Dobra gdzie obejrzeć ?

Czy jednak wyszło? Według licznych opinii nie za dużo. Choć przewijają się sceny, w jakich kobieta jest jedna także musi istnieć zdrowa żeby sobie poradzić, walczy na co dzień z ogromną rezygnacją z przeciwnościami a poza jeszcze pomaga różnym się spośród nimi zmierzyć, to istnieje to jakby obok. Na ważny plan zaś pokazują się brutalność, gangi, wielki szmal, wulgaryzm czasami aż zanadto przerysowany, krew pot i łzy oraz… Cukier.

Jest to bohater, co do którego trudno się zdecydować czy istnieje on naprawdę piękny czy szokujący i absurdalny zarazem, że zwraca pomoc i na nim się ona koncentruje większą dawkę seansu. Chociaż bohater tenże w sobie jest wyłącznie czarnym charakterem, toż nosi w sobie jakąś tajemnicę i zajmuje sowim systemem istnienia także historią. Choć Vega w pewnym z problemów świadczy o nim: Mam nadzieję, iż nie przytłacza fabuły, gdyż to, co mnie najbardziej interesowało, to które są w ostatnim obrazie kobiety. Główny bohater to taki sznurek, na jakim mogłem powiesić pranie; nie do tyłu udało mu się grubą czcionką nakreślić problemy kobiet-policjantek. Ujawnia się, iż istnieje więc niezwykle rzecz w sposobie kursywy, podczas gdy Cukier jest niczym kolorowy neon – przyciągający, migoczący i znany już z daleka.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Dobra gdzie obejrzeć ?

Reżyser mówi że części i treści nie są wymyślone lecz zaczerpnięte z prawdzie a wszystko miało miejsce naprawdę. To pojęcie wywołuje często falę krytyki. Wielu uważa, że nawet jeśli poszczególne historie, zdarzenia, cech są wzięte z przeznaczenia a stanowią podłoże realne, to ćwicz ich wyobrażenia na ekranie jest jedynie próbą przyciągnięcia widza na nową stronę Pitbulla, bez zbyt uporządkowanego zamysłu co pokazać, kiedy, w jakim natężeniu zwrócić na poszczególną sprawa uwagę, i na czym się nie warto koncentrować. Film przygotowuje się być mieszanką wybuchową – dosłownie również w przenośni. Pełno tam dialogów wypchanych na maxa rubieżnymi, wulgarnymi „dowcipami”, nie do tyłu śmiesznymi zresztą. Wszędzie wyzierają mafioso, gangsterzy łamiący koście i wypruwający flaki, a krew przetacza się strumieniami jakby miała zrobić jezioro wielkości całego województwa.

Wniosek nasuwa się taki, iż film ma tyle samo zagorzałych fanów co przeciwników. Oraz że tych nowych nawet więcej? W zasada zasady proste jak mówią, byle mówili…

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Dobra gdzie obejrzeć ?

 

Źródło artykułu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

0 0 votes
Article Rating