Prezenty Świdwin

Prezenty Świdwin

19 lutego, 2019 0 przez Szymon Majewski

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle szczegółowych oczekiwań i preferencji. O ile prezent dla ukochanego przygotowuje się nie tak trudny (jednak po latach związku może trudniejszy?), o tyle największe problemy budzi pytanie, jakie prezenty dla mężczyzn spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, i dla ukochanych.

Prezenty Cedynia

1. Zabawne

Wśród prezentów dla panów z doświadczeniem humoru znaleźć mogą się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z nazwiskiem i oryginalnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do odpowiedzialność w ciekawym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do uprawiania waty cukrowej, peruka, okładka na pozycję z środowiskiem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?

Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, wygodnym i określonym w cali z nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis czy wybrać drink z polecanych. Oczywiście mogą być owo wpisy w sposobie: „Jestem najwspanialszy na świecie” albo „Jeśli to czytasz, czemu nie wyjdziemy na kawę?” ( ta raczej dla brata lub kumpla). Dla gościa, kogo mniej znamy, lub mamy za odpowiedniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z strony, którą ceni, czy obrazek łączący się do jego zainteresowaniem, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centra przez żołądek

Niemal jednak dobrym pomysłem na dary dla chłopaków będzie…. jedzenie. Można upiec w zakładu tort czy ciasto z tytułem „Dla najlepszego…”, uzyskać dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przypadek w formacie kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie troskę o ich żołądki. Nie zostawiajmy też jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu mistrzów kuchni, a w ostatnich momentach nie będzie zaskoczeniem prezent, który posłuży im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu jednak trzeba być delikatnym, nie wszystkiego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal pozostają też ponadczasowe klasyczne prezenty dla mężczyzn, jak kosmetyki do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty również nowe części garderoby. Klasykiem są i książki – gdyby nie znasz dobrze gustu pana, któremu bierzesz taki prezent, jednak możesz zaryzykować leksykon (na przykład zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać mogą się również albumy, choćby ilustrujące najlepsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla ludzi to dodatkowo mapy – na model do zawieszenia na ścianie, zarówno te ostatnie, jak również stylizowane na stare. I pewnie: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, iż nie będzie owo potrafiło być odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że wymagasz ją wykonać!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – z niedawnego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i szukający jakość snu, po lokalizator środków i portfela.

Drogi jest także wiele. Prezenty dla ludzi to lecz oraz wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, i nawet miękki pled i poduszka, by mogli tak odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś istotnemu dla nas mężczyźnie.
Więcej informacji
Więcej porady zlokalizujesz na ścianie Co kupić mężczyźnie? na której znajdują się prezenty i gadżety dla gości.

 

0 0 votes
Article Rating