Siłownia Biały Bór

Siłownia Biały Bór

18 marca, 2019 0 przez Szymon Majewski

Mięśnie klatki piersiowej to często wyznaczyć naszego zajęcia w ruch siłowy. Zapewne stanowi samotną z ostatnich ról mięśniowych, które dobrze zrobione dają nam dużo przyjemności i pięknie się prezentuje i dokładnie dodaje się w oczy.

Siłownia Stargard

 

Ale niestety prędko czy później każdy dotrze na opór – na ostatni moment, gdy klata przestaje rosnąć. Dochodzi do stagnacji. Jako jej uniknąć, jak przełamać tą niemoc i wykonać, że mięśnie klatki piersiowej będą się dalej rozwijały? O tym postaram się zapoznać Was w współczesnym produkcie.

somatodrol

somatodrol

Zarówno mięśnie klatki piersiowej kiedy również wszystkie nowe nie lubią nudy, czy takich samych treningów, wykonywanych przez większy okresu. A to racja to dziwić mięśnie na wszelkim treningu. Staraj się, aby każdy Twój trening wyglądał nieco inaczej. Co to stanowi? Zmieniaj rodzaje ćwiczeń, nie zaczynaj każdego treningu tak toż. Większość z trenujących robi ten błąd, że prawie zawsze zaczynają ruch na tą partię mięśni od wyciskania na ławce prostej. Błąd!

zobacz również somatodrol

Siłownia Stargard

Odpuść na dowolny etap to ćwiczenie, zapomnij o nim na parę tygodni. Zacznij trening np. od wyciskania na ławce skośniej – ono daleko pobudza górne mięśnie klatki piersiowej, dzięki czemu zostaną się one daleko wypukłe, pełniejsze – a ale o to nam chodzi! Przeplataj ćwiczenia, jak jedno wydajesz na górną partię, to nowe niech będzie na niską, następne na środkową. Gra tym zmieniaj ciężar. Nie bój się zmniejszać ciężar.

Siłownia Stargard

To oraz jest popularny błąd, który powtarzają szczególnie początkujący – wykonują zadania na zamówienie wielkim ciężarze zaniedbując technikę. Nie planuje nic gorszego! Po pierwsze poprzez to mięśnie nie poprawiają się tak, jak powinny, i po drugie stanowi duże zagrożenie kontuzji. Zmieniaj i ilość powtórzeń – często pojawiającym się brakiem jest wytwarzanie stale tej tejże ilości powtórzeń, np., 8. Jak tak sprawiasz to organizm oraz mięśnie się przyzwyczajają i nawet gdy na świtu są efekty, zatem w końcu trafi do stagnacji. Tak, to rób czasami po 5-6 powtórzeń, kolejnym razem po 10-12.

Siłownia Stargard

Należy również mieć o dobrej suplementacji, bo w realnym elemencie suplementy które dostarczmy z posiłków zatrzymują się niewystarczające. Dlatego trzeba pomyśleć o suplementacji – na start jako baza to białko, bcaa, izotonik, oraz na wartość królowa suplementów, czyli Kreatyna OLIMP.

Jeśli to dotarłem na granicę i mięśnie przestały się rozwijać – spróbuj wykorzystać wyżej opisane sposoby – powinny ułatwić Ci dać zadowalające efekty. Podobne zalecenia można tak wykorzystać na każdą kolejną grupę mięśni. Jeśli potem nie będziesz brał pożądanych efektów może zastanów się nad konsultacjami z trenerem personalnym, albo weź z treningu z takim specjalistą. Nieraz spojrzenie na budowane zadania krytycznym spojrzeniem przynoszą znacznie pozytywne rezultaty. Samemu można kontrolować ilość powtórzeń, dobór odpowiedniego ciężaru, i teraz jakość wykonywanych ćwiczeń samemu ocenić jest dosyć ciężko.

Można poprosić znajomego czy koleżankę żeby sprawdzili albo ich zdaniem ćwiczenia realizowane są prawidłowo, ale same dobrą pracą, która składa rezultaty jest nagrać sobie trening. Później można przeanalizować wykonywane szkolenia i doświadczyć błędy techniczne. Metoda nagrywania się podczas wykonywania ćwiczeń i może znacząco podnieść jakość, a gdy wiadomo za jakością idą efekty.

Źródło artykułu  Stagnacja w rozwoju mięśni klatki piersiowej

Siłownia Stargard

0 0 votes
Article Rating