Opony używane Maszewo

Opony używane Maszewo

24 czerwca, 2019 0 przez Szymon Majewski

Opony Michelin traktowane są za same z najciekawszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można korzystać zimą.

Opony używane Drawsko Pomorskie

Myśli o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one pozwolenie specjalistów a mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych decyzji w wyniku wielu testów i prób. Do najpoważniejszych zalet opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo skuteczne parametry niezależnie od daty roku,
– wysoką siła na zużycie co stanowi podstawowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Drawsko Pomorskie

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoko wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można prowadzić zarówno w zimie. Nie należy ich mieszać z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się od nich parametrami. Doskonale przydają się dla samochodów w jakości małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to charakteryzuje się bardzo udanymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Opony używane Drawsko Pomorskie

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest odpowiednią drogę hamowania na krótkiej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Drawsko Pomorskie

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała dużo odpowiednią klasę hamowania B. To, co oznacza model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, ale ważna z powodzeniem czerpać spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, a zawsze atakującą od czasu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co informuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Myśli o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich wielkie, co potwierdza tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, zwłaszcza jeżeli zależymy mieć z opon cały rok, bez potrzebie wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ otrzymamy w poziomie od 15 do 19 cali.

Opony używane Drawsko Pomorskie

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami też wyjątkowo atrakcyjnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Kluczowym jest używanie do jej konstrukcji innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim decydującym elementem jest bieżnik, będącym skutkiem doświadczenia i zaawansowanej technice, wykorzystanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, jaki stał założony dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które zapewniają wysoką przyczepność na krótkiej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest jednocześnie, a wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co oddziałuje na całe strony jezdne na śniegu. Najważniejszym składnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całej wysokości bieżnika zapewniają wysokie jakości jezdne. Podczas kończenia się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Drawsko Pomorskie

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Article Rating