Promocja Rossmann Suchań

Promocja Rossmann Suchań

6 marca, 2019 0 przez Szymon Majewski

Nic oczywiście nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie przedstawia się co dziwić, podczas tej pracy trzeba pamiętać o łącznym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy odpowiednie kremy do kąpieli.

Promocja Rossmann Człopa

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic oczywiście nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie przedstawia się co dziwić, podczas tej pracy trzeba pamiętać o łącznym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy odpowiednie kremy do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, iż nie taki diabeł straszny jak go malują! Albo inaczej, nie taka straszna kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman

bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i urządzeń przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Jaką powinna mieć znacznie optymalną temperaturę woda? Właściwie jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie prawdopodobnie stanowić zbyt gorąca, i z zmiany powietrze nie winno stanowić dokuczliwie zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, i rodzicom pewność, iż nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W które akcesoria się wyposażyć? Na pewno konieczne będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do prania bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zapomnijcie o świeżych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kremy do kąpieli, czy ręczniki najlepiej napisać w zasięgu ręki, tak żeby sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda ma teraz odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Człopa

Jak trzymać dziecko by czuło się komfortowo i pewnie? Najlepiej ułożyć dziecko na naszych rękach, tak żeby prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać długo i stopniowo tak żeby się nie przestraszyło, i jeżeli pupa dziecka będzie bezpiecznie nałożona na dnie wanienki – wyjmij prawą rękę i otwórz Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Najlepiej kontroluje się wanienka ze stojakiem, skoro nie angażuje pleców rodziców. Nie powinien się co chwilę schylać i ładnie się sprawdzi wśród wysokich rodziców, czy takich, jacy mają kłopoty z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie posiada też więcej miejsca, ponieważ stojak jest złożony dodatkowo ważna go schować w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i radość dziecka, a istniejemy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Człopa

0 0 votes
Article Rating